00%

Нема продукти во Кошничката.

КОНТАКТ

НАЈНОВИ НАПИСИ

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ НА ДЕЛО: ЛЛ КЕТЕРИНГ ЈА ПОДДРЖА ИНИЦИЈАТИВАТА #РЕТВИТНИ ОБРОК

„ЛЛ Катеринг“  се вклучи во иницијативата „Ретвитни Оброк“ и  даде.. Дознај повеќе

ДЕТСКИ РОДЕНДЕНИ:ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ КЕТЕРИНГ?

За почеток би ви препорачале дека роденденските прослави дефинитивно не.. Дознај повеќе

ПРОЕКТ „ПОМАЛКУ СОЛЕНО-ПОЗДРАВО“

Повеќе билки, помалку сол за поголема виталност. Во рамки на.. Дознај повеќе

Нема продукти во Кошничката.

ПРОИЗВОДИ

Салата од рукола со пармезан и печурки

85,00 ден

(рукола, пармезан, суво грозје, запечени печурки, шери домат, дресинг)

01

Додадете го производот.

Кликни на копчето ВО КОШНИЧКА.

02

Внесете податоци за испорака.

Внесете ги податоците за испорака.

03

Потврдете ја нарачката!

Потврдете ја нарачката.

+
Категорија

Слични производи

Производи кои се среќаваат во
истата категорија.

Привремен

(ајберг, бејби спанаќ, карамелизирани ореви, шери, дресинг од гвакамоле)

Привремен

(шери домат, моцарела, авокадо, песто босилек)

Привремен

(ракчиња, пченка, авокадо, ајзберг, шери домат, лимета, дресинг)

Привремен

(бејби микс, рокфорд, ореви, сув домат, карамелизирана крушка, дресинг од…

Привремен

(моцарела, аспарагус, блага пиперка во боја, сушен домат, млад спанаќ,…

Подигнете ја
Вашата прослава на
ново ниво

*Специјално дизајнирани менија, прилагодливи на
вашите потреби.

icon НАПРАВИ САМ icon ВИДИ МЕНИ
img
icon icon

2024 © LL CATERING.
Избработено од SERAFIMOV Group.

КОШНИЧКА