00%

Нема продукти во Кошничката.

КОНТАКТ

НАЈНОВИ НАПИСИ

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ НА ДЕЛО: ЛЛ КЕТЕРИНГ ЈА ПОДДРЖА ИНИЦИЈАТИВАТА #РЕТВИТНИ ОБРОК

„ЛЛ Катеринг“  се вклучи во иницијативата „Ретвитни Оброк“ и  даде.. Дознај повеќе

ДЕТСКИ РОДЕНДЕНИ:ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ КЕТЕРИНГ?

За почеток би ви препорачале дека роденденските прослави дефинитивно не.. Дознај повеќе

ПРОЕКТ „ПОМАЛКУ СОЛЕНО-ПОЗДРАВО“

Повеќе билки, помалку сол за поголема виталност. Во рамки на.. Дознај повеќе

Нема продукти во Кошничката.

ПРОИЗВОДИ

Таратор

65,00 ден
01

Додадете го производот.

Кликни на копчето ВО КОШНИЧКА.

02

Внесете податоци за испорака.

Внесете ги податоците за испорака.

03

Потврдете ја нарачката!

Потврдете ја нарачката.

+
Категорија

Слични производи

Производи кои се среќаваат во
истата категорија.

Привремен

(рукола, капари, ладно чаден лосос, шери, црвен кромид, сирење филаделфија,…

Привремен

(моцарела, аспарагус, блага пиперка во боја, сушен домат, млад спанаќ,…

Привремен

(мешан бејби зеленчук, грејпфрут, млад кромид, пиперка во боја, пекорино,…

Привремен

(ајберг, бејби спанаќ, карамелизирани ореви, шери, дресинг од гвакамоле)

Привремен

(рукола, пармезан, суво грозје, запечени печурки, шери домат, дресинг)

Подигнете ја
Вашата прослава на
ново ниво

*Специјално дизајнирани менија, прилагодливи на
вашите потреби.

icon НАПРАВИ САМ icon ВИДИ МЕНИ
img
icon icon

2024 © LL CATERING.
Избработено од SERAFIMOV Group.

КОШНИЧКА