00%

Нема продукти во Кошничката.

КОНТАКТ

НАЈНОВИ НАПИСИ

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ НА ДЕЛО: ЛЛ КЕТЕРИНГ ЈА ПОДДРЖА ИНИЦИЈАТИВАТА #РЕТВИТНИ ОБРОК

„ЛЛ Катеринг“  се вклучи во иницијативата „Ретвитни Оброк“ и  даде.. Дознај повеќе

ДЕТСКИ РОДЕНДЕНИ:ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ КЕТЕРИНГ?

За почеток би ви препорачале дека роденденските прослави дефинитивно не.. Дознај повеќе

ПРОЕКТ „ПОМАЛКУ СОЛЕНО-ПОЗДРАВО“

Повеќе билки, помалку сол за поголема виталност. Во рамки на.. Дознај повеќе

Нема продукти во Кошничката.

Контакт

Стапи во
контакт

Испратете ни порака а нашиот тим
ќе одговори во најбрзо можно време.

Контакт Контакт

Контакт форма

  *Вашите податоци се строго
  доверливи и не ги споделуваме со никого.

  01

  Локација

  УЛ. 1519 БР. 9,
  1000 СКОПЈЕ
  (П.ФАХ 787)

  02

  Телефон

  +389(0)78/270 740

  03

  Е-пошта

  INFO@CATERINGLL.COM

  2024 © LL CATERING.
  Избработено од SERAFIMOV Group.

  КОШНИЧКА