00%

Нема продукти во Кошничката.

КОНТАКТ

НАЈНОВИ НАПИСИ

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ НА ДЕЛО: ЛЛ КЕТЕРИНГ ЈА ПОДДРЖА ИНИЦИЈАТИВАТА #РЕТВИТНИ ОБРОК

„ЛЛ Катеринг“  се вклучи во иницијативата „Ретвитни Оброк“ и  даде.. Дознај повеќе

ДЕТСКИ РОДЕНДЕНИ:ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ КЕТЕРИНГ?

За почеток би ви препорачале дека роденденските прослави дефинитивно не.. Дознај повеќе

ПРОЕКТ „ПОМАЛКУ СОЛЕНО-ПОЗДРАВО“

Повеќе билки, помалку сол за поголема виталност. Во рамки на.. Дознај повеќе

Нема продукти во Кошничката.

ПРОИЗВОДИ

Салата од мешан бејби зеленчук

85,00 ден

(мешан бејби зеленчук, грејпфрут, млад кромид, пиперка во боја, пекорино, дресинг)

01

Додадете го производот.

Кликни на копчето ВО КОШНИЧКА.

02

Внесете податоци за испорака.

Внесете ги податоците за испорака.

03

Потврдете ја нарачката!

Потврдете ја нарачката.

+
Категорија

Слични производи

Производи кои се среќаваат во
истата категорија.

Привремен

(ајберг, бејби спанаќ, карамелизирани ореви, шери, дресинг од гвакамоле)

Привремен

(бејби микс, рокфорд, ореви, сув домат, карамелизирана крушка, дресинг од…

Привремен

Туна салата

85,00 ден

(бејби микс, туна, шери домат, млада пченка, црвен кромид, дресинг)

Привремен

(шери домат, моцарела, авокадо, песто босилек)

Привремен

(рукола, капари, ладно чаден лосос, шери, црвен кромид, сирење филаделфија,…

Привремен

(рукола, пармезан, суво грозје, запечени печурки, шери домат, дресинг)

Привремен

(моцарела, аспарагус, блага пиперка во боја, сушен домат, млад спанаќ,…

Подигнете ја
Вашата прослава на
ново ниво

*Специјално дизајнирани менија, прилагодливи на
вашите потреби.

icon НАПРАВИ САМ icon ВИДИ МЕНИ
img
icon icon

2024 © LL CATERING.
Избработено од SERAFIMOV Group.

КОШНИЧКА