00%

Нема продукти во Кошничката.

КОНТАКТ

НАЈНОВИ НАПИСИ

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ НА ДЕЛО: ЛЛ КЕТЕРИНГ ЈА ПОДДРЖА ИНИЦИЈАТИВАТА #РЕТВИТНИ ОБРОК

„ЛЛ Катеринг“  се вклучи во иницијативата „Ретвитни Оброк“ и  даде.. Дознај повеќе

ДЕТСКИ РОДЕНДЕНИ:ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ КЕТЕРИНГ?

За почеток би ви препорачале дека роденденските прослави дефинитивно не.. Дознај повеќе

ПРОЕКТ „ПОМАЛКУ СОЛЕНО-ПОЗДРАВО“

Повеќе билки, помалку сол за поголема виталност. Во рамки на.. Дознај повеќе

Нема продукти во Кошничката.

Сведоштва.

Квалитетна услуга

Квалитетот и услугите, комбинирани со посветеноста на тимот го претвора секој оброк на нашите вработени како и на нашите гости во моменти на уникатни искуства. Ова само го надополнува нашиот мотив во продолжување на одличната меѓусебна соработка.

Пивара Скопје

Пивара Скопје

Високи стандарди

Со Парти Сервис Лео сме уште од отворањето на нашата фирма. Ни помогнаа во воспоставувањето стандарди за храна. Нивната флексибилност обезбедува доволно храна за сите вработени дури и кога се ненајавени. Отворени се за забелешки и тука се да ги спроведат.

КИЕЛ

КИЕЛ

Одлична соработка

Парти Сервис Лео се издвои од останатата конкуренција првично со дадената понуда, а откако им ја доделивме довербата се уверивме во квалитетот на храната, услугата, љубезноста како и желбата за континурано подобрување на соработката, кои се клучните работи по кои се препознатливи.

ВИТЕК Македонија

ВИТЕК Македонија

Прилагодени на потребите

Парти Сервис Лео е компанија која ги снабдува нашите вработени со разновидни, вкусни и избалансирани оброци повеќе од две години. Прилагодувањето на потребите и барањата нашите вработени и воведувањето новини во мениата се дел од работењето на Парти Сервис Лео сè со цел континуирано подобрување на квалитетот. Хигиената и уредноста се секогаш на завидно ниво и редовно водат грижа за тоа да го слушнат мислењето на нашите вработени. Персоналот на Парти Сервис Лео секогаш испорачува одлична услуга во кантината.

ЏОЈСОН

ЏОЈСОН

Подигнете ја
Вашата прослава на
ново ниво

*Специјално дизајнирани менија, прилагодливи на
вашите потреби.

icon ГАЛЕРИЈА icon МЕНИ
img
icon icon

2024 © LL CATERING.
Избработено од SERAFIMOV Group.

КОШНИЧКА