00%

Нема продукти во Кошничката.

КОНТАКТ

НАЈНОВИ НАПИСИ

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ НА ДЕЛО: ЛЛ КЕТЕРИНГ ЈА ПОДДРЖА ИНИЦИЈАТИВАТА #РЕТВИТНИ ОБРОК

„ЛЛ Катеринг“  се вклучи во иницијативата „Ретвитни Оброк“ и  даде.. Дознај повеќе

ДЕТСКИ РОДЕНДЕНИ:ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ КЕТЕРИНГ?

За почеток би ви препорачале дека роденденските прослави дефинитивно не.. Дознај повеќе

ПРОЕКТ „ПОМАЛКУ СОЛЕНО-ПОЗДРАВО“

Повеќе билки, помалку сол за поголема виталност. Во рамки на.. Дознај повеќе

Нема продукти во Кошничката.

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ НА ДЕЛО: ЛЛ КЕТЕРИНГ ЈА ПОДДРЖА ИНИЦИЈАТИВАТА #РЕТВИТНИ ОБРОК

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ НА ДЕЛО: ЛЛ КЕТЕРИНГ ЈА ПОДДРЖА ИНИЦИЈАТИВАТА #РЕТВИТНИ ОБРОК

24/05/2024 SG

„ЛЛ Катеринг“  се вклучи во иницијативата „Ретвитни Оброк“ и  даде свој придонес во оваа големата хуманитарна активност во рамки на која веќе 4 години се подарува топол оброк за луѓе кои неможат да си го дозволат. Водени од нашата компаниска заложба за приклучок кон хуманите мисии со кои целиме да помогнеме на граѓаните со задоволување на основната потреба за топол.. Дознај повеќе

ДЕТСКИ РОДЕНДЕНИ:ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ КЕТЕРИНГ?

ДЕТСКИ РОДЕНДЕНИ:ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ КЕТЕРИНГ?

24/05/2024 SG

За почеток би ви препорачале дека роденденските прослави дефинитивно не се прилика кога треба да испробувате нови рецепти и вкусови. Најдобар избор ви се проверени и едноставни јадења. Изборот на ваква храна ќе ви заштеди време и ќе ви го намали стресот, а гостите ќе бидат сити и задоволни. На пример, канапеите се вкусни залчиња кои го отвораат апетитот на луѓето. Тие се.. Дознај повеќе

ПРОЕКТ „ПОМАЛКУ СОЛЕНО-ПОЗДРАВО“

ПРОЕКТ „ПОМАЛКУ СОЛЕНО-ПОЗДРАВО“

29/07/2022 SG

Повеќе билки, помалку сол за поголема виталност. Во рамки на нашиот нов проект кој стартуваше во месец јуни воведовме стратегија за подготовка на храната за нашите клиенти со употреба на зачински билки како замена за готварската сол со цел подобрување на навиките во исхраната и промоција на здравјето. Следејќи ги препораките кои доаѓаат од Светската здравствена организација дека дневната количина.. Дознај повеќе

СЕКОЈА КЕТЕРИНГ УСЛУГА Е ПРИКАЗНА САМАТА ЗА СЕБЕ!

СЕКОЈА КЕТЕРИНГ УСЛУГА Е ПРИКАЗНА САМАТА ЗА СЕБЕ!

28/07/2022 SG

За секој Клиент, без оглед на потребите и барањата секогаш сме на располагање да дадеме стручен совет, мислење и искуствен фидбек сè со цел да испорачаме услуга од „пет ѕвезди“ каде сите аспекти на кетеринг услугата се врвни, премиум и беспрекорни. Во сржта на успехот на ЛЛ Кетеринг е посветен тим на професионалци, вљубеници во подготовка и презентација на најквалитетни.. Дознај повеќе

2024 © LL CATERING.
Избработено од SERAFIMOV Group.

КОШНИЧКА